| a4andrei a întrebat:

As vrea sa cumpar un mp4 player si nu vreau sa cheltuiesc foarte mult. Am pus ochii pe un Apacer AU824 de 4 GB si as dori sa stiu parerea celor care il au. Ma intereseaza in primul rand calitatea sunetului. Dati cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Şi pe mine m-au tentat într-o perioadă. Cred că pentru început e bun. Eu folosesc un ipod acum cu nişte căşti care merg din frecvenţe de 10000hz până pe la 22 mii şi crede-mă că nu se compară. Am mai luat uneori un alt player mai mic de buzunar să ascult... şi ai impresia că te zgârâie pe urechi. Dar în continuare cred că pentru început e bun cel pe care l-ai menţionat tu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un mp4 de 1 gb ellipsoid nou, 70 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un mp4 2 GB daca te intereseaza intra pe http://www.okazii.ro/catalog/38082463/MP4-nu-exista-pret-imba

| iuser a răspuns:

Am un mp4 nou de 1gb, ellipsoid 70 ron