| SaMyNiCe a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa fac ca sa nu mai fiu adaugat intr-o conversatie pe facebook, mereu ies din conversatie si se gaseste unul altul sa ma adauge... cum pot sa fac sa nu mai poata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nicio setare disponibila referitoarea la problema pe care o intampini. Si eu am avut parte de o asa situatie. Stiu, e aiurea, iti vine sa sa-i strangi de gat pe acei care te tot adauga in conversatii. Singura metoda ar fi, sa le spui sa nu te mai adauge in conversatii fara acordul tau. Daca nu vor intelege, atunci sterge-i din lista de prieteni.