| MiculFaraon a întrebat:

Am vazut o fata frumoasa pe facebook am adaugat-o la prieteni dar faza e ca nu stiu cum sa intru in conversatie cu ea. Imi puteti da unele exemple?

8 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Buna ma cheama... am... ani.
Dar tu?
Si continuii pe temele astea simple happy

| neutrino a răspuns:

Daca tu crezi in aceste prietenii de pe facebook, atunci spune-i impresiile tale si ceea ce doresti de la ea, ca doar sunteti prieteni, nu? Apropo de frumusetea ei, de ce crezi tu ca este frumoasa, ce ai vazut la ea in plus, fata de o fata numita normala?

| MiculFaraon explică:

Inafara de andredb, ati dat toti niste raspunsuri...

| MiculFaraon explică:

In afara de andredb, ati dat toti niste raspunsuri...

| diaadb a răspuns:

- buna, ce faci? esti dragutabatting eyelashes. mai va cunoastesti si voi, dupa o intrebi unde sta. dupa ii ceri id-ul, dupa mai vorbiti :* vezi daca te place si ea, si daca te place, poate vorbiti sa va intalniti. succes

| ριтιкσтh a răspuns:

Poti incepe o conversatie normalawinking gen buna ce faci? cati ani ai? Daca iti vei face curaj si o sa ii spui un simplu buna sau salut totul va veni de la sine:* succesbig hug fundita?big grin

| sirisacm a răspuns:

laughing sau, legat de ce a spus CAntoniaKarla2904, o poti intreba : "buna, Dan Diaconescu e tatal tau?", clar ca o sa iti spuna "nu, de ce?" ca tu ii poti replica "pentru ca arati senzational" laughing (funda?)

ps : ai grija ce faci pe facebook, ca daca ii dai like si d'astea o sa zica despre tine ce zice corinta in piesa "a ta" laughing

| CAntoniaKarla2904 a răspuns:

-Buna,tatal tau lucreaza pe santier?
-(ea o sa raspunda "Nu, de ce?")
-Pentru ca arati betoon cool funda?batting eyelashes