| 14andrei1990 a întrebat:

As vrea sa stiu de ce imi cade netu (am internet prin modemul romtelecom clicknet), pur si simplu dupa 30-45 min rasfoiesc paginile web si nu mai merge restartez browserul nimic. opresc modemul si il repornesc nimic, numai cand opresc laptopul si il pornesc iar imi merge. tin sa mentionez ca am curatat si memoria cache si istoricul si numai dupa ce este oprit functioneaza de ce dau FUNDA MARE + METODA DE REZOLVARE

3 răspunsuri:
| al3xtheb3st a răspuns:

Pai ai incercat sa refaci setarile modemului/laptopului ai verificat daca nu sunt probleme tehnice, in mod normal netul poate cadea 1 cel mult 2 ori pe zi daca e mai des poate o fi alta problema suna la romtelecom poate te ajuta ei

| Gabitzu9292 a răspuns:

Du-te cu el la reparat pentru poate o fi o problema 2. poate netul nu este bun si am avut romtelecom nu e prea bun 3. poate ti se fura net prin wireless.

| 14andrei1990 explică (pentru Gabitzu9292):

Nu am wireless si netu e bun descarc cu 300-400 kbps avand in vedere ca nu exista fibra optica prin zona!