| fgmijpb a întrebat:

As vrea sa stiu niste antivirusi puternici care sa fie gratuiti.

5 răspunsuri:
| bibi5961 a răspuns:

Avg internet security. nu e free, dar gasesti foarte usor serial valabil pana in 2018, si ai si firewall. crede-ma, e foarte bun. il folosesc pe 3 laptopuri de aproape 2 ani. avast cam da gres, iar bitdefender iti va ingreuna foarte tare bunul mers al pc-ului. le-am incercat pe toate. singurul care mai merita e kaspersky, chiar se merita sa-l cumperi daca iti doresti ceva foarte bun. daca nu vrei sa dai bani pe antivirus, atunci ia avg is. bafta

| stlucian a răspuns:

Avast.Evalabil 1 an numai cu inscrierea.In functie de setari poti face din el un antivirus extrem de agresiv(acum de setari tine si consumul de resurse!)si e "online":

http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......u-9914916/
Majoritatea sint si free.

Răspuns utilizator avertizat
| VaDiM1111 a răspuns:

Sunt de acord cu Stlucian Avast e tare daca iti activez contul te poti folosi de el un an daca iti mai tine Windows laughing