| RAY a întrebat:

As vrea sa testez ceva jocurii tari pe Lenovo ideea pead 700 al meu, in gta 5 am intre 30-40 fps pe full hd

6 răspunsuri:
| EddyLotuPeper a răspuns:

Incearca Mafia III sau Far Cry: Primal. Le poti cumpara legal de pe Steam. Baftawinking

| RAY explică (pentru EddyLotuPeper):

Mi-am descarcat si photoshop si afterefecte, as vrea sa invat ceva din moment ce am dat atatia banii pe laptop

| EddyLotuPeper a răspuns (pentru RAY):

Incurajez ideea cu PhotoShop-ul (daca ai licenta cumparata). Daca esti la inceput si vrei sa inveti cat mai multe ai mai jos un canal care se ocupa special cu asta.

https://www.youtube.com/user/NewWorldOps

| RAY explică (pentru EddyLotuPeper):

Momentan lucrez ca depanator, dar as vrea sa invat mai multe, asta are ecran ips full hd, multumesc de sugestie

| EddyLotuPeper a răspuns (pentru RAY):

Cu mare placere!

| Lola203 a răspuns:

Nu stiu ce sunt acele "jocurii". Orice ar fi ele, sper sa gasesti happy