| SERIALS a întrebat:

Care e mai bun mobil: Blackberry sau Android?

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Android.Pentru ca am eu.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu am auzit că Android.

| pwp a răspuns:

Android

| horia2012 a răspuns:

A scapat unul. Java. Nu e un sistem propriu zis, dar merge la gramada.
Serios. Android.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Fără a sta prea mult pe gânduri, îţi voi răspunde: ANDROID. De ce? Fiindcă am un Samsung Galaxy S3 şi sunt foarte mulţumită de acest sistem de operare. Este performant şi îţi oferă multe posibilităţi. Ca un plus, ai la dispoziţie Magazin Play, de unde poţi downloada de toate.

Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android este un sistem de operare mult mai flexibil decat BlackBerry. Poti face absolut orice pe el, fara sa platesti si fara limite. pe cand pe BlackBerry este mult mai complicat sa adaugi programe/modifici tema sistemului sau alte lucruri.

Te sfatuiesc sa mergi pe Android.

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Android, clar.

| Madayna a răspuns:

Eu as alege Android.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Blackberry este o firma de telefoane, Android este un program de operare pentru telefoane...
Dar totusi eu as alege un Samsung galaxy s4 sau unul cu android, dar sa mearga bine... ca multe au android si au lag.

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru SERIALS):

In poza mi-ai pus un Motorola big grin, nu zic ca nu exista telefoane cu android, ma refer ca nu android produce telefoane (mai exact sa isi puna firma pe ele)

| SERIALS explică (pentru MineIsLikeABridge):

Nu ma pricep deloc la telefoane si de unde sa stiu ca e Motorola?

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru SERIALS):

Nicio problema, numa ca data viitoare zi : "Pai uite ca pe google am gasit si telefon android ce parere ai?" nu "Google imi da ca existasi android phone http://www.wired.com/......n-tmo.jpg" mai ales ca tu zici ca nici nu te prea stii :D

| Adrian4123 a răspuns:

Android e mult, mult, mult mai bun ca Blackberry, de fapt Blackberry da faliment sau a dat deja. Batalia e de fapt intre Android si iOS. Eu sincer prefer Android deoarece are o interfata mult mai faina si mai multe functii, si mult mai ieftin. De fapt daca iti iei un iPhone cumperi 50% eticheta nu si telefonul. Mai sunt Windows Phone-urile de la Nokia care si ele sunt bunicele dar mai slabe in interfata, functii, aplicatii. Samsung si HTC (la HTC doar cele scumpe 1500+) sunt cele mai bunewinking

| AddaRosee a răspuns:

Android e sistem de operare, Blackberry e firma de tel. Logica= 0

| Mirkutza99 a răspuns:

Eu as zice Android pentru ca poti descarca de pe Google Play o gramada de jocuri si aplicatii interesante. Asta e parerea mea; altii ar alege poate cealalta varianta. Asteapta si tu sa vezi cei care aleg BlackBerry ce motivatie au si alegi tu care e mai bun.

| kokomy a răspuns:

Blackberry si Apple sunt cele mai tari

| AdryanTheFuck96 a răspuns:

In primul rand iso si dupa aia android.
iso pentru ca iti merge cydia si android ca iti merge game cih daca til root-ezi...

| WolfgabiTfmGamer a răspuns:

Lolz, in primul rand, Android nu e telefon, e sistem de procesare. In orice caz, in locul tau eu as alege android pentru ca are puterea buna si poate rula jocuri si aplicati fara prea multa bataie de cap

| sfermasandrei a răspuns:

Iti recomand Windows

| dibush3 a răspuns:

Canesna ca ANDROID!