| MadalinMatei a întrebat:

Astazi, 6 ianurie am conectat un mouse si o tastatura, printr-un cablu OTG(On The Go).
Totul mergea struna, ca de fiecare data. Dupa maxim 15 minute, am constatat ca ramanesem fara baterie la telefon, dupa ce am bagat telefonul mi-am incarcat telefonul, am conectat iar cablul otg, mouseul si tastatura, in acel moment am constatat ca cusorul de la mouse nu era afisat pe ecran si ca tastatura nu mai functiona. Mouseul se mai aprindea, dar tastatura era moarta, nu avea deloc energie.
Din ce cauza se intampla acest lucru? Totusi, eu cred ca e o problema cu Softul telefonului.
Va rog sa ma ajutati

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-i un restart, merge acu?

| MadalinMatei explică (pentru sierra1):

Nu. cred ca e ceva de la mouse ori de la tastatura

| MadalinMatei explică (pentru sierra1):

Adica, am incercat asta, dar tastatura nu preia deloc energie, mouse-ul functioneaza, dar nu vad cusorul

| sierra1 a răspuns (pentru MadalinMatei):

Telefonul NU e conceput să lucreze cu cele 2 terminale, aia e!

| Catrice a răspuns:

Mâine,7 ianuarie, își revine la normal.

| Irinelp a răspuns:

Schimbă cablurile între ele.