| Vali2343242 a întrebat:

Asus vs Acer vs HP vs Lenovo vs Toshiba din punct de vedere calitativ + racire / aerisire ale latopurilor?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Desi nu e in lista preferintelor mele ca laptopuri, din ceea ce ai scris, racire buna au Acer. de asemenea Toshiba si Lenovo dau bun randament.
insa in final conteaza modelul in concret, nu marca. daca am scris Acer ca fiind o marca ce nu are temperaturi ridicate, intotdeauna exista si modele tip "castana".