| Ionut321123 a întrebat:

Aţi mai avut vreo cineva shmessenger pe telefonul noki 2700 classic? Va mers? Dacă da spuneţimi şi mie de ce nu îmi merge? Am scos diferite versiuni şi tot nu merge. Daţimi voi o versiune care vă merge şi vouă la nokia 2700, şi explicaţi cum să fac setările, opera şi altele merg. Fundoaie!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am acelasi tip de telefon :d, in legatura cu intrebarea ta : http://www.shmessenger.org/jforum/posts/list/80.page, aici sunt telefoanele compatibile