| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand folosesc tastatura mi se blocheaza pc-ul, nici mouseul nu se misca de pe ecran.stie cineva de la ce ar putea fii cauza?happy

Răspuns Câştigător
| Lion_9677 a răspuns:

A cum ai scris daca ti se blocheaza? oricum lasa asta ori placa de baza e de vina ori nu e buna tastatura ori ti s-a stricat procesorul(mi s-a intamplat)winking

| gbgabi a răspuns (pentru Lion_9677):

Multumesc pentru raspuns .app.acum sunt p laptop, eu am probleme cu pc-ul

3 răspunsuri:
| AlexNc a răspuns:

Daca nu se misca mouseul cum ai reusit sa intri pe TPU si sa pui intrebarea? happy

| gbgabi a răspuns (pentru AlexNc):

Sunt dupa laptophappy