| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand vreau sa descarc flash player, se downloadeaza flash-ul, chrome-ul si cealalta chestie si se incarca doar 5%. Ce sa-i fac sa nu se mai opreasca? Imi zice mereu conection error. De ce? Acum intru pe explorer si merge foarte greu.

5 răspunsuri:
| Ana00005 a răspuns:

Si la mine este la fel.E din cauza ca netul merge slab.
De ce nu ai mai vorbit cu mine? Te-am suparat?

| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Nu, de ce sa ma superi? Am aflat ca incercam sa descarc o versiune noua 17, si cand am incercat pe 11, am afla ca nu mi-au bagat astia viteza la net.
Nu am vazut toate notificarile (am dat la marcheaza totul ca fiind citit) si am apucat sa vad doar pe primele. de asta. Nu sunt suparata pe tine. happy

| bogdan9899 a răspuns:

Nu ai virusi?

| anonim_4396 explică (pentru bogdan9899):

Pai, cred ca am.

| bogdan9899 a răspuns (pentru anonim_4396):

Descarcati avastul sau bidefenderul si dale un scan la tot sistemul.(nu te chinui sa cauti key, cu o licenta de 10 zile sau o zi nu stiu fa cumva)