| Liviucu a întrebat:

Aveti idee cand va fi obligatoriu ca orice utilizator Facebook sa aiba Timeline? S-a tot spus luna de luna ca toti cei care nu si-au activat Timeline-ul li se va upgrada profilul de la ei insa vad ca trec luni si nu se intampla nimic. Ideea e ca vreau sa trec la vechea versiune si dezactivarea si reactivarea profilului este singura solutie. Numai sa nu ma complic degeaba...

3 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Am auzit că peste 3 zile, dar nu sunt sigur

| annytAng3l a răspuns:

Sincer nu stiu cand va fi asta, dar eu tot versiunea veche o prefer si tot la ea am ramas. eu cred ca nu o sa oblige pe nimeni sa faca asta pentru ca deja majoritatea nu o plac prea mult si multi nu o accepta, deci...

| Liviucu explică (pentru annytAng3l):

Da... insa noile stiri spun ca acum la jumatatea lui aprilie se va face upgrade-ul mult (ne)asteptat de toata lumea. Vom vedea.