| mihai5mihai a întrebat:

Aveți instalat pe calculator Windows 11? Este bun acest sistem de operare?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu ma intreb. Am laptop cu w10 preinstalat si tot imi cere mereu, la actualizari, sa trec pe w11. Mai astept pareri pro si contra.

| NLS a răspuns (pentru darrio2007):

Se pot bloca acele notificări din Policy Editor (sau din Registry, dar e mai simplu cu prima metoda).

https://www.mcs.support/......indows-10/

| ReddY25 a răspuns:

Nu am

Răspuns utilizator avertizat
| UserRo10 a răspuns:

Salut. De 2 ori am migrat la 11 si de 2 ori m-am intors la 10. Absolut orice program functioneaza de pe 10 pe 11, dar ma supara ca nu mergea drag and drop si ca in dreapta jos nu aveam butonul ce ma ducea pe desktop. Am inteles ca au rezolvat asta
Per total il recomand pentru ca e actual si primeste cele mai noi updateuri de securitate

| RaduRobertRO a răspuns:

De mult am, e super ok, plus ca esti ferit de probleme legate de securitate. Instaleaza fara grija!

| OmBanal33 a răspuns:

Imi puneam aceeasi intrebare, eu acasa avand windows 10, am experimentat la munca w 11, dupa cateva zile mi-am instalat tot la munca w10, deocamdata mai astept... probabil pe viitor o sa trec la 11...