| Hirbu_Sebastian_1996 a întrebat:

Ce parere aveti despre windows 8? si ce alt sistem de operare imi recomandati?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un sistem mai rapid dar inca nu am incredere in el.La acel sistem trebuie sai giga ram multi, pentru gaming.Pentru altceva de exemplu siteuri de socializare si jocuri mai mici, e bun win 7 sau chiar xp cu minim 2 giga ram memorie.

| YoChriss a răspuns:

Unele jocuri au probleme cu windows 8, cum au avut si cele de XP cu 7. Iti recomand Windows 7.

| FabianelSHAF a răspuns:

Windows 7 este cel mai bun sistem. Mie imi place mult. Dar as vrea sa raman la Windows XP

| chio97 a răspuns:

Windows 8 este un sistem destul de bun dupa parerea mea, bineinteles mie imi place destul de mult tehnologia si am aces windows....este mai greu pana te inveti dupa aceea este foarte tare

| Numefals a răspuns:

Windows 7 e universal si e cel mai convenabil