| alinike2 a întrebat:

Azi dimineata cand am venit la PC, am deschis TDU si am intrat intr-o cursa a inceput imaginea sa mi se faca neagra pentru o secunda, pierd si sunet si tot. Am crezut ca e de la joc dar si acum cand scriu asta uneori parca-si da refresh. Cand se intampla asta nici sunteul nu mai merge. [mentionez ca folosesc HDMI] Iar pana azi nu am avut problema asta. Ce credeti ca poate fi?

1 răspuns:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Cauze pot fi multe. Sursa, placa video. Incearca un reset si vezi daca face la fel. Poti pune mai multe date despre ce s-a intamplat! Poate fi cablul miscat!
Bafta