| Pishtii a întrebat:

Azi mi-am formatat windows-ul si versiunea de la yahoo messenger nu apareau imaginile si am luat un ym de pe google adica de pe fisierul meu ala by yolo si mi-a deschis yahoo.bat si 137 de calculatoare, am dezactivat din msconfig dar extensia asta imi poate fura datele?

2. Exista program de recuperarea datelor(fisierelor din local disk C)? Dau funda si vot!

4 răspunsuri:
| DoarOumbra a răspuns:

Pai cum sa-ti zic daca acel fisier era un fel de keylogger ar putea sa-ti fure datele. daca nu ar fi un virus farsa pusa de unu care n-are ce face. daca vrei yahoo ia-ti originanul ca ala e cel mai sigur din toate...iar program de recuperat date nu exista dar daca nai formatat calculatorul toate ar trebui sa fie in C dar oricum daca fisierele se aflau in windows sunt pierdute si trebuie sa le iei iar.eu inainte de formatare le pun in D si le am in siguranta happy

| Pishtii explică (pentru DoarOumbra):

Am reusit sa le recuperez prin recover my files v4.9.4 mersi oricum.

| skin1993 a răspuns:

Pentru intrebarea 2big grinaca atunci cand ai reinstalat windowsul, ai sters local C nu ai cum sa iti recuperezi nimic, el a fost eliminat de tot din PC. Si pentru intrebarea 1.intra pe pagina oficiala de yahoo, cauta cel mai nou yahoo si downloadeaza-l, dupa ce ai sters vechea versiune, instaleaza-l si nu ar trebui sa ai probleme! Mult succes

| Pishtii explică (pentru skin1993):

Am reusit sa le recuperez prin recover my fyles v4.9.4 mersi oricum.