| MusiCfuN a întrebat:

Buna azi mi-am formatat windows-ul si versiuna de la yahoo messenger nu apareau imaginile si am luat un ym de pe google si mi-a deschis yahoo.bat si 137 de calculatoare, am dezactivat din msconfig dar extensia asta imi poate fura datele?
2. Exista program de recuperarea datelor(fisierelor din local disk C)? Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Lzz a răspuns:

Cel mai sigur este sa descarci programul de la ei de pe site nu de pe google.Cat despre recuperarea datelor, se poate face un back-up(o intoarcere in timp pana sa fi instalat programul). Vei gasi destule tutoriale pe net pentru a te ajuta sa faci un back up.Toate cele bune. funda?:d

| MusiCfuN explică (pentru Lzz):

Daca dai niste tutoriale de backup si detalii despre.bat iti dau funda id meu ii musicfunn nu trebuie sa mi le dai aici.

| Lzz a răspuns (pentru MusiCfuN):

La.bat nu ma pricep..insa iti voi da niste tutoriale putin mai incolo.salut.

| MusiCfuN explică (pentru Lzz):

Ok.Eu voi astepta tutorialele acestea..si sper sa pot recupera fisierele ca nu stiu ce ma voi face.

| Lzz a răspuns (pentru MusiCfuN):

Ti-am lasat mesaj.

| MusiCfuN explică (pentru Lzz):

Nu e bun in fine mi a dat altcineva un program recover my files v4 si 85% din fisierele ce erau importante am reusit sa iau si in 10-15 minute intra sa imi dea si celalalt program sa vad daca pot reusi sa recuperez si celelalte ce imi mai trebuiesc.Dar iti dau funda ca ai insistathappy