| anonim_4396 a întrebat:

Baii deci nu`mi merge bluetoothu straight face il bag in unitate straight face dar nu mai apare iconita jos. dupa aia daca intru la bluetooth device dau la show the bluetooth icon in the nodification area si apare dupa aia iconita. dar cand dau pe "receive a file" zice ca nu merge k nu e conectat bluetoothustraight face. si acum 2 zile a mers da dupa iar a inceput ca e neconectat si nu apare iconita ce sa fac? de dezinslatat si instalat am incercat. n-a mers. alte solutii? fundabig grin!

Răspuns Câştigător
| Katastrophe a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverul telefonului.Trebuie sa ai un CD de la telefon, sau daca nu ai, cauti pe google " Numele telefonului driver download "

1 răspuns:
| BbyX a răspuns:

Du-te la un specialist depinde de unde esti zi-mi de unde esti si te ajut poate fi ceva din unitate stii...