| andr3yutzu12 a întrebat:

Bara de sus scrie yahoomessenger. exe iar jos
there is no disk in the drive. please insert a disk into drive \device\harddisk2\dr5
am cautat pe net si era cu click drepata pe my computer sa schimb litera nu-stiu cum nu am inteles nimic un ajutor ceva?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păî nici eu nu am înţeles întrebarea ta.Ce vrei să faci sau ce şi la ce ţî-o dat mesajul ăsta?

| andr3yutzu12 explică:

Cand deschid pc si nu pot sa scap de ea imi da 3 din astea cancel continue try again daca dau orice buton tot apare daca dau cancel de 3 ori dispare pentru 5 secunde dar apare iar e de la adaptor de card am scos adaptoru' si merge