| Gino_Florea_1994 a întrebat:

Bna seara! Am un laptop Acer aspire 5740G si nu imi gaseste web-ul de nici o culoare nici in device nici nu mi-o gaseste sa o instalez!?
Are cineva o idee? Multumesc dau funda

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ce windows ai? eu unul am reusit sa accesez webcam-ul imediat ce am instalat windows-ul, inainte sa instalez driverele! windows 8.1 x64

| lpavel a răspuns:

Ai vrut sa zici webcam-ul...
Pai normal ca nu o gasesti la dispozitive(device) devreme ce nu e instalat! big grin
Daca mai ai cd-ul cu driver-ele laptopului pe acel cd vei gasi driver-ul pentru cam-ul tau daca nu-l mai ai atunci intra pe site-ul Acer si-l vei gasi acolo! Bafta!