| IDK2002 a întrebat:

Boxele mele de la PC nu mai merg, daca le scot din calculator va merge sunetul?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca e laptop, are difuzoare proprii si sunetul se aude. Daca e desktop, in general majoritatea nu au difuzoare si sunetul de poate auzi numai in boxe, prin urmare dupa ce se scot boxele nu se mai aude nimic. Se pot repara boxele sau se pot cumpara alte boxe.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

De ce nu încerci? Sunt și PC-uri multe cu boxe incorporate dar oricum nu se merită să stai cu ele căci se aude mai nasol.

| K0sti a răspuns:

Pai daca le scoti in ce vrei sa se auda, in tastatura?