| dezeubby a întrebat:

Brand New Iphone 4S.

Am cumparat de la germanos la liber un iphone 4s, am ajuns acasa, l-am desigilat... am dat foliile originale jos dupa el si am observat ca pe spate in coltu dreapta sus, intre geam si aceea banda de plastic exista un mic spatiu de 1 mm. Arata ca si cand e geamul ciobit... cum poate fi posibil? Telefonu a fost sigilat. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| dezeubby explică:

Era de fapt un fel de scama... telefonul este in regula.

| arisss a răspuns:

Ai putea sa dai mai multe detalii? sau sa imi lasi o poza? sa vad exact despre ce ii vorba? si eu am iPhone 4S, si poate te pot ajutahappylasa-mi un mesaj la privathappy

| dezeubby explică (pentru arisss):

Am incercat sa dau pm si nu reusesc... id-ul meu de mess este : dezeubby

| dezeubby explică (pentru arisss):

Id meu de mess este: dezeubby