| VampyYuki a întrebat:

Bun....Deci acum am sa mai pun o data aceeasi intrebare,pentru ca data trecuta nu s-a chinuit nimeni sa-mi raspunda! straight face Asa deci,am internet de la RDS si merge foarteeeeee prost. De fiecare data se deconecteaza,isi pierde semnalul,etc. Iar eu,fiindca nu suport chestia asta, mai ales atunci cand sunt in mijlocul unei discutii, imediat ma repezesc si scot acel cablu de la internet. Cineva mi-a spus insa ca laptop-ul se poate strica din cauza asta. E adevarat? Va rog dati-mi un raspuns rapid pentru ca deja am scos cablul acela de cel 30 de ori de cand mi-am luat laptop-ul, si mi-e frica sa nu fac ceva. Dau funda, va rog mult! (Scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu e bine sa tot scoti cablu cand e deschis laptopul, de stricast din cate stiu nu ar trebui sa se strice dar nu se stie niciodata...

1 răspuns:
| CrunkBoy a răspuns:

Da se pot rupe acele mici firisoare din laptop daca tot scoti si introduci excesiv firul, dupa aia nu stii daca va ma sta introdus si o sa fie si mai rau... daca merge asa prost incearca sa gasesti si tu in casa un loc unde prinde semnal bun si il tii acolo, eu asa am facut cu modemul de la cosmote, chiar daca n-am laptop am desktop.