| alexinho996 a întrebat:

Salutare. nu stiu daca este rubrica corecta pentru a pune aceasta intrebare big grin. stiti cumva de ce am pierderi de semnal la interenet? ma conectez la rds cu cablu, si inainte mergea totul normal, acum dintr-o data mi se intrerupe pentru 1-2-3 secunde dar foarte des, dar nu ma deconecteaza de la internet, ci pur si simplu se pierde semnalul cu tot ce fac, la jocuri in special, filme, mozila. se poate sa fie de la firul meu de internet carei putin deteriorat? astept raspunsuri si pareri. va rog ajutati-ma. mersi big grin

12 răspunsuri:
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

S-ar putea sa fie vina de la furnizorul de internet, suna acolo si explica-i ce probleme ai

| spi a răspuns:

Poate doar ti se misca firul deoarece nu mai este bun sigiliul ala..sau cum se numeste..eu asa am patit.suna la ei.pana maine vine cineva la tine sa rezolve problema.baftaaaaaaaaa

| alexinho996 explică (pentru spi):

Trebuie sa platesc, ca sa imi rezolve problema? sau e gratis?

| spi a răspuns (pentru alexinho996):

Nu.ei sunt obligati sa faca asta.vine cineva la tine si iti schimba ala din capat din plastic.dar le zici si tu la telefon ca nu stii dc ti se deconecteaza nu le zici exact ca nu e aia buna..ca zic ca din cauza ta ca nu ai avut grijachatterbox

| Exio a răspuns:

Posibil sa fie deteriorat cablul de la internet.Suna la RDS si spune-le ca ai probleme cu semnalul si vrei sa trimita pe cineva sa remedieze problema.

| alexinho996 explică (pentru Exio):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. big grin inca ceva... stiti cumva daca trebuie sa platesc ca sa vina sami rezolve problema? sau este gratuit?

| alexinho996 explică (pentru Exio):

Multumesc tuturor pentru raspunsuribig grin. inca ceva,... trebuie sa platesc, ca cei de la net sa vina sami rezolve problema sau este gratis?

| alexinho996 explică (pentru Exio):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri big grin. inca ceva..., trebuie sa platesc pentru ca cei de la internet sa vina sami rezolve problema sau este gratuit?

| alexinho996 explică (pentru Exio):

Trebuie sa platesc, ca sa imi rezolve problema?

| alexinho996 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, inca ceva... big grin stiti cumva daca trebuie sa platesc ca sa vina sami rezolve problema? sau este gratis?

| alexinho996 explică:

Scuze ca am scris de asa multe ori laughing dar numi aparealaughing

| Exio a răspuns (pentru alexinho996):

Normal este gratuit... dar este mai frumos sa-i dai omului 10 lei. Eu asa fac cand am probleme de genul.