| Ematei a întrebat:

Bun găsit tuturor. Îmi puteți recomanda vă rog un antivirus free? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Incepand cu Avast care e cel mai cunoscut, continuand cu Avira, Bitdefender, Kaspersky si altele care te tenteaza, poti sa alegi orice. Vezi ca toate au o perioada de trial (incercre gratuita full). Poti sa profiti si de asta.

| Ematei explică (pentru Iote):

Mulțumesc frumos

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Daca esti cuminte si nu umbli cu prostii (site-uri dubioase sau programe ilegale) atunci antivirusul de la Microsoft (Microsoft Security Essentials care trebuie instalat pe Windows 7 respectiv Windows Defender care vine gata instalat pe Windows 8 si Windows 10) este foarte ok pentru un user normal.