| lolita24 a întrebat:

Acum 30 de minute imi mergea foarte greu laptop-ul asa ca i-am dat un restart. Dupa ce a pornit, am observat ca am pierdut conxiunea la net. Si cand am incercat sa ma conectez din nou, am vazut ca laptop-ul nu mai depisteaza nici o retea wireless. Si am incercat sa dau refresh, repair si stuff. Si tot nu merge. Si nu e de la router. Pe alt laptop merge, am verificat. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta si fa o curatenie si optimizare cu el. Sigur ai instalat ceva care iti ingreuneaza calculatorul.
http://www.softpedia.com/......ctor.shtml

| Weyland a răspuns:

De obicei există un buton (switch sau combinație de taste) care activează sau dezactivează placa wireless.

Ce model de laptop ai?