| cipailina a întrebat:

Acum cateva saptamani mi-am cumparat Apple Mac Laptop cu sistem de operare OS X Lion si un Iphone 4 (pe scurt sunt so "apple") Ce e de stiut e ca portofelul a ramas cam subtire, dar cred ca a meritat. Le-am cumparat deoarece arata chiar foarte bine si cica sunt mai bune ca windows XP/Vista/7 (am avut laptop Acer Aspire 3690 sistem de operare Win 7) dar nu sunt sigura, de aceea va cer voua parerea. Ce ziceti... win 7 vs OS X Lion?!

2 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Eu zic ca nu a meritat! Laptopurile Apple nu sunt chiar asa bune mai ales os-ul lor.Mai bine iti cumparai un Asus decat un mac parerea mea.Pe Apple dai mai mult bani asa de firma ce este dar a fost alegerea ta deci...
O zi frumoasa!

| danielcretu1980 a răspuns:

Os se zice ca e cel mai tare sistem de operare. nu are bug-uri si nu e la fel de vulnerabil
good choice.