| Adiina a întrebat:

Acum cateva zile am achizitionat un Samsung Galaxy Mini 2. Am observat ca are o mica problema... nu stiu ce poate fi de vin a, si daca se poate rezolva din setari spuneti-mi cum ca nu reusesc. Cand este in modul stand-by se tot aprinde si stinge ecranul fara sa am vreao notificare sau ceva si fara sa umblu la el. Pt raspunsul care ma lamureste FUNDA! Multumesc!

2 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Nu vreau sa sune aiurea,dar gasesti in user manual,tot ce-ti pofteste inima, de nu se rezolva, dai o resetare generala, poate fii din soft, cheers!

| matza89 a răspuns:

Buna si eu am aceeasi problema, ai aflat din ce cauza face asa?