| andreirobert15 a întrebat:

Se poate aprinde ecranul de la Samsung galaxy s5 cand tragi cu mana pe langa camera din fata?
Daca da cum?
Si este o functie in setari care iti arata ca poti sa pui mana in fata la ecran si se stinge sau ceva de genul asta nu inteleg prea bine ce e spuneti-mi mai bine daca stiti
Multumesc
FUNDA!

1 răspuns:
| Simion_Ionut_1989 a răspuns:

Eu am un s4 la air gesture este ceva dar cand este ecranul stins si vrei sa vezi daca ai ceva notificari treci cu mana peste telefon si se va aprinde, incearca cred ca ie asemanator cu s4