| Ionut123987 a întrebat:

Bună! Acum ceva timp am început o mica afacere în care printez poze. Pana acum am folosit hârtii daco, iar acestea fiind ieftine și nu au ceva calitate extraordinara. Printam pozele pe un preț de nimic. Singura problema pe care am avut-o cu ele este ca de la un timp se îndoaie și as vrea sa măresc prețul la 1 leu pe bucata, dar totuși as vrea sa schimb hârtia cu ceva mult mai ok. Îmi puteți recomanda va rog ceva hârtie foto calitativa? Sa fie undeva la 35 de lei, maxim, 50 coli, respectiv 70lei, 100 coli (pe lângă ca acei bani ii reinvestesc în hârtie, se mai ivesc probleme, hârtii pe care trebuie sa le arunc, plus consumabile și as vrea sa nu ies pe minus) de asta am nevoie de recomandări și cu timpul o sa le încerc pe toate și o sa le compar, alegând varianta cea mai ok. Dețin o imprimanta Canon G2420. Printeaza extrem de frumos, dar nu pot folosi hârtie de la Canon pentru ca e scumpa și nu as vrea sa urc prețul foarte mult, riscând sa nu mai am comenzi. mi place sa printez poze și sa ma ocup de asa ceva, nu o fac doar pentru bani, plus ca nu rămân cu nimic. Cel puțin pana acum, pentru ca am tot,, reinvestit'' sa zic asa, in materie prima.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/2XzE4Uq