| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna mi-am scapat telefonul in apa si de atunci imi apare in permanenta ca bateria se incarca, chiar daca e decuplat incarcatorul sau cablul USB.
Cum se poate rezolva problema?

4 răspunsuri:
| Cristina27061999 a răspuns:

Daca mai este in garantie ar trebui sa mergi foarte repede sa-l duci pentru a nu se agrava problema am patit dar eu am garantie

| AnimeG0DDDFan a răspuns:

Huhhh happy, Reformateaza-l, adu-l la setarile din fabrica big grin

| HU4L a răspuns:

Salut! si eu am patit la fel, bateria se descarca foarte rapid, bateria de obicei tinea o saptamana, eu am facut urmatorul lucru, stiu ca pare absurd dar. am uscat bateria cu feonul

| Igama a răspuns (pentru HU4L):

Am incercat si eu sa-l usuc cu feonul, dar degeaba. I don't want to see