| overdrive a întrebat:

De cateva zile mi-am luat un telefon mobil LG. Telefonul functioneaza perfect doar ca are o mica problema. Imi arata ca se incarca in continuu chiar daca nu este in priza, si telefonul este in permanenta cald, ca si cand s-ar incarca. Daca i-as schimba bateria s-ar rezolva problema? Tin sa mentionez ca incarcatorul nu este original dar nu cred ca are vreun efect. Sugestii...

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Dc este in garantie dul innapoi, dc nu mergi la un centru de reparat telefoane, ei sunt cei mai in masura sa te sfatuiasca. succes

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cauta un service.

| Adda_7639 a răspuns:

Pai daca si l-a luat in urma cu cateva zile normal ca mai este in garantie laughing garantia minima la telefoane este de 2 ani.

Mergi cu el la magazinul de unde l-ai cumparat si explica-i domnului/doamnei de acolo ce se intampla cu el. Ei te vor trimite la service-ul lor autorizat unde ti-l vor repara gratuit daca se poate. Daca nu ti-l vor inlocuii. Asa am patit si eu cu laptopu-l happy

Sper sa-ti fii fost de ajutor xD