| Geörge_Lungu_2000 a întrebat:

Acum o zi am intrat pe un site pentru like-uri, acolo am pus adresa de email si parola de facebook pentru,, like-uri,,. Dar acel site era fake. Si ala care era cu site-ul mi-a spart contul de facebook. Am incercat sa-l recuperez dar degeaba... Imi zice sa trimit un cod pe adresa de e-mail a lui ala care mi-a spart contul. Ce pot să fac? vă rog.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

laughing Bravo, baiat istet!

| dannyel86 a răspuns:

Like-ul e gratuit, dar prostia se plateste.
Data viitoare fii mai atent si nu te mai lacomi dupa beneficii.
Te sfatuiesc sa-ti faci alt cont, daca recuperarea celui pierdut nu e posibila.

| Geörge_Lungu_2000 explică (pentru dannyel86):

Si mă-ta se plateste daca vreau sa o ***?

| dannyel86 a răspuns:

Daca ai trecut pe cont un numar de mobil, ai putea primi un cod de securitate, pentru a redobandi accesul la contul tau.
Vezi linkul de mai jos, unde poti pune mail sau telefon sau numele complet de pe profilul tau. Te-ar putea ajuta!
https://www.facebook.com/login/identify?ctx=login

Răspuns utilizator avertizat
| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

1. Nu il poti recupera!
2. dannyel86 are dreptate ''Like-ul e gratuit, dar prostia se plateste.''
3. laughing

| ANDA135 a răspuns:

Fa-ti alt cont de facebook si data viitoare sa nu mai faci asa ceva.