| adaada25 a întrebat:

Acum vreo 5 ani mi-am cumparat o imprimanta Canon pixma mp210..am folosit-o pana mi s-a terminat tusu si atat.Credeti ca ar trebui sa reincarc cartusele sau trebuie sa cumpar altele noi.

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Incearca sa le reancarci daca se poate. Cartusele sunt scumpe, decat sa cumperi cartuse mai bine iti iei alta imprimanta noua happy

| Ormus2 a răspuns:

Există în comerț kit de reîncărcare cu care se poate reîncărca cartușul și cu care funcționează perfect este mult mai ieftin și poți reîncărca de mai multe ori, dealtfel există tutoriale pe you tube cum se reîncarcă. Baftă!

| adaada25 explică (pentru Ormus2):

M-am gandit la varianta asta si cred ca asa o sa fac.

| adaada25 explică:

M-am gandit la varianta asta si cred ca asa am sa fac.