| Letytzy@ a întrebat:

Buna all...Azi mi-am luat un ceas de la Metropolitan si nu stiu de ce secundarul merge, dar la minute ramane constant...care poate fi cauzasad? ce pot face in acest caz? multumesc anticipat:*:*

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Nu cred ca poti face nimic. Cel mai bine ar fi sa incerci sa-l duci la un ceasornicar sa se ocupe de el, sau daca spui ca l-ai luat chiar astazi, mai bine du-te cu el inapoi de unde l-ai luat si explica problema. Normal ar trebui ori sa ti-l repare, ori sa ti-l schimbe. Succes! happy

1 răspuns:
| Letytzy@ explică:

Multumesc Vladhappy