| ÐÄĎĄ a întrebat:

Buna all! Eu am un telefon gen corby adica e Samsung Gt-C3510 Genoa... Si mi-am luat cablu de date happy iar cand sa fac setarile:
settings-pc connections - mass storage imi tot da Connecting to PC... Si sta asa si se invarte si nu imi apare nimic nici pe pc nici la telefon. sad VA ROG AJUTOR!

CE POT FACE?

8 răspunsuri:
| MrHeadshot a răspuns:

Descarca Samsung New PC Sudio de aici: http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=89776&t=4&i=1
El iti va instala si driverele dispozitivului! Dupa dai un restart la PC si ar trebui sa mearga!

| ÐÄĎĄ explică (pentru MrHeadshot):

Am incercat dar nimic...

| ÐÄĎĄ explică (pentru MrHeadshot):

Asa am facut si imi spune sa conectez cablul la pc si dupa sa pun celalalt capat la telefon... asa am facut si imi zice tot aia sa fac iar pe tel tot Connecting to PC...

| MrHeadshot a răspuns:

Iar functia Mass Storage merge doar daca ai card de memorie in telefon!

| MrHeadshot a răspuns:

Incearca sa setezi pe optiunea Ask when Connect! Asa imi facea si mie, si i-am dat ask when connect si cand bagi cablul in pc si in telefon iti da sa selectezi modul de conectare!

| ÐÄĎĄ explică (pentru MrHeadshot):

La mine aici e Ask on connection. stiu ca o sa imi setez modul de conectare pe care sa il aleg?

| MrHeadshot a răspuns (pentru ÐÄĎĄ):

Alegi Prima! Si cand intri in my computer ai si memoria telefonului si memoria externa!