| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

Am achiziționat un router Cisco Linksys E4200 şi nu îl pot conecta la PC,îmi apare ceva de un CD. Sfaturi, ştiți cumva cum trebuie să fac?

4 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Trebuie sa intri pe pagina producatorului. Deschizi google si sus scrii:192.168.1.2 si la user si passwor trebuie sa fie admin. Si acolo il setezi daca nu te descurci imi lasi mesaj ca te ajut eu

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru dydy22):

Nu-ți pot da mesaj, zice că am statutul de junior şi nu pot trimite mesaje

| dydy22 a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Madalin stancu este Facebook meu si te ajut daca nu ai rezolvat

| ionika17 a răspuns:

Pc