| anonim_4396 a întrebat:

Ne am mutat recent in chirie si cei care au stat inainte au uitat parola de la wifi si proprietarul nu stie ce sa ii faca, avem un router cisco Linksys E900, daca ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Reseteaza routerul si reconfigureaza-l

https://www.youtube.com/watch?v=N4HpL0mUX58

| gelu1970 a răspuns:

In spatele router ai un buton, de culoare albastra cred in cazul tau.
apasa acel buton cu o mina de pix timp de 3-3 secunde. asa faci reset si revine la configuratia fabricantului. deci o sa revina la parola ce vine pe eticheta lipita pe router.

| Maria39popescu a răspuns:

Nu ai decat sa-i suni pe cei care se ocupă cu internetul, ei stiu sa iti schimbe parola

| StefanWass a răspuns:

Cumpara alt router

| SekinRo a răspuns:

Il reinstalezi

| Andrei_Dan_1997_bNXb a răspuns:

Il resetezi si il reconfigurezi si iti poti pune ce parola vrei!