| alicia2000 a întrebat:

Buna,am avut abonament la net de la romtelecom vreo trei ani,contractul a expirat, iar acum 3 luni am incheiat alt contract,prima factura a venit cu suma exacta, dar ultimele doua sunt cu minus.ar trebui platite? eu stiu ca nu.imi da cineva un raspuns?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce este cu minus nu trebuie platit, aceasta inseamna ca ai platit mai mult decat trebuia la facturi anterioare sau ai platit ca avans la incheierea contractului.