| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o perche de casti tip DJ preferabil sa fie Sony si sa fie albe, si sa aiba un singur fir nu sa fie cu doua cand se conecteaza la casti, adica firu sa fie conectat numai la o casca. Vreti sa imi dati sugestii de modele, sau site-uri cu casti preferabil eMAG si sa coste pana in 300 lei, dau funda :**

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Pai tu scrii in intrebare ce doresti si de la noi ce astepti? Sa-ti spunem ca sunt bune? Poate altii, eu insa iti spun ca in buget de 300 Ron ai variante mult mai bune, dar poate ca nu sunt albe si in niciun caz nu sunt Sony. Daca vrei neaparat ce ti-ai pus tu in minte, cumpara Sony, daca vrei alternative mai bune, iti caut cateva.

| Al3xAnDrU66 explică (pentru Utilizator1234):

Sunt bune si alternative big grin

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Al3xAnDrU66):

Daca vrei portabilitate, gasesti Sennheiser HD 229 la reducere momentan. Daca nu te deranjeaza marimea ceva mai mare a cupelor si faptul ca sunt double-wired, recomand Creative Aurvana Live! casti pe care le-am ascultat si mi s-au parut complete, cu sunet foarte bine definit si nepretentioase la amplificare. Nici Sennheiser HD 229 nu sunt rele, mai ales la reducere, dar personal, strict pentru sunet, as inclina catre Creative. (ca un apropo, sunt detinator de Sennheiser)