| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU, acum câteva zile cineva m-a blocat pe Instagram, mai aveam un alt cont pe acelaşi telefon dar nu mai găsesc persoana respectivă. Poate că atunci când am fost blocată a dat pe toate conturile că gen când dai block cuiva apare mesajul ăla că dacă doreşti să dai block şi pe alte conturi pe care le foloseşte dar mă gândeam că poate peste câteva zile dispare, nu înțeleg

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Uita persoana aceea. Daca te-a blocat nu merita atentia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil s-a dat disparut/a acea persoana -si'a sters contul respectiv- si nu dorește sa mai faci parte din viata lui/ei, uit-o ca nu mai are rost.