| anonim_4396 a întrebat:

am cumparat de pe eMAG [cea mai mare prostie pe care am facut-o] niste ochelari 3d polarizati, altfel nu gaseam si nu scria nimic la informatii pe pagina cu produsul, pe cutie scrie cinema 3d glasses ag-f360 si mai scrie pe cutie for LG cinema 3d doar ca pe eMAG la poze nu arata si cutia si nu scria ca este pentru LG cinema 3d asa ca i-am cumparat, ii pot face sa functioneze pe un display normal?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai trebuia sa te informezi inainte de a cumpara, nu e vina magazinului. Nu cred ca ii poti adapta unui display normal

| Vektor a răspuns:

Stii ca poti sa returnezi produsul cumparat?

ps. daca vezi ca in descriere nu scrie mare lucru, poti cauta si pe google, bing, yahoo, etc si nu e asa greu