| Elenna21 a întrebat:

Am cumparat o folie de sticla pentru un telefon Samsung A51 si vanzatoarea mi-a spus ca se potriveste folia de A71 la A51 si din graba am cumparat-o. Credeti ca accesoriile de telefon pentru A71 se potrivesc si la A51

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu prea se potriveste, decat daca folia respectiva este mai mica pentru A71, si in acest caz este potrivita pentru A51, desi... nu stiu ce sa spun despre asta :/

Dar ai spus ca ai cumparat-o, nu poti sa o verifici, asa de proba, sa vezi daca se potriveste?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"accesoriile de telefon pentru A71 se potrivesc si la A51?"

căști și charger, in mod cert

| LPCTSTR a răspuns:

A51: 158.5 x 73.6 x 7.9 mm
A71: 163.6 x 76 x 7.7 mm
Nu se potrivesc.