| alexutza_6990 a întrebat:

Am cumparat un telefon Alview X2 Soul acum 2 zile. Prima data cand l-am pus la incarcat totul a fost ok insa a doua oara am observat ca atata timp cat e conectat la incarcator imi tremura touchscreenul, sau apas pe ceva si imi deschide alta aplicatie. Daca nu este la incarcat totul e ok. Ar trebui sa il returnez?

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

Incearca la o alta sursa de alimentare, de la alta retea. De pilda la un prieten. Daca face tot asa, returneaza-l.

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Asta se poate intampla din cauza ca nu ii cablul lui, incearca sa il incarci la calculator sau laptop si daca iti face la fel returneazal.