| Beky_8147 a întrebat:

Am dat like la o prostie aplicatie pe fb si acum nu stiu daca se poate sa sterg acel like...Stiti cum? Ca acum fb-u s-a schimbat si nu mai vad pe niciunde ``delet this item`` sau ceva de genul asta! Ma puteti ajuta daca stiti ceva? Multumesc ^^ Sa dau mai multe detalii ma refer ca imi apare la likes nu pe timeline...si se vede si nu vreau asta! ^^

3 răspunsuri:
| alinbogdann a răspuns:

Editeazi profilul, apoi te duci la Activitati si Interese, click pe Alte pagini care va plac, si ai acolo toata lista, cu optiunea "Nu-mi mai place" in dreptul fiecareia

| SnkVlady a răspuns:

Dai Editeaza profilul, apoi te duci la Activitati si Interese, click pe Alte pagini care va plac, si ai acolo toata lista, cu optiunea "Nu-mi mai place" in dreptul fiecareia.

| Beky_8147 explică (pentru SnkVlady):

Mersiii mult! ^_^