| FLORENTINAndreea a întrebat:

Am dat prea multe like-uri pe Instagram si am primit mesaj ca nu mai pot da, temporar. Cam cat timp inseamna?

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Poate însemna 1h, poate o zi, poate o săptămână. Depinde! Chestia asta e făcută special pentru a înlătura spamarea altor conturi.

8 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

O luna

| Crisstinayy12 a răspuns:

O luna, dar după ce te deblocheaza, ai dat 10 like urî și iar te blochează, pentru doua luni

| FLORENTINAndreea explică (pentru Crisstinayy12):

Poate ai dreptate, dar mi se pare absurd sa te blocheze o luna.

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru FLORENTINAndreea):

Pai mie așa mi s-a întâmplat la Facebook, nu știu cum e la Insta

| FLORENTINAndreea explică (pentru Crisstinayy12):

Am citit pe un site ca prima data cand te blocheaza, te blocheaza doar o zi. Daca esti blocat de mai multe ori se mareste perioada.

| Alll3x a răspuns:

E chiar foarte prost conceputa setarea sata dar na. esti blochat 1 luna. si dupa daca faci iar la fel de blocheaza 2 luni crying(

| FLORENTINAndreea explică (pentru Alll3x):

Eu stiam ca te blocheaza doar o zi

| Alll3x a răspuns (pentru FLORENTINAndreea):

Si eu dar cred sincer nu stiu de ce au facut tampenia asta