| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
am facut si eu o comanda samabata seara pe pc garage de niste componente pentru pc, la 4 imi spune ca sunt,, gata de livrare" iar la 2 componente imi spune ca sunt,,comandate la furnizor", voi ce parere aveti din propria experienta? imi va ajunge pana saptamana viitoare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca scrie la doua dintre ele ca sunt comandate la furnizor inseamna ca Pc Garage nu le are in magazin, deci au dat si ei comanda la furnizorul lor. Am plasat si eu o comanda similara cu a ta dar a treia zi au ajuns la mine. Oricum pana la sfarsitul saptamanii le primesti sigur.