| anonim12345779 a întrebat:

Am făcut un grup pe whatsapp cu clasa și un coleg a ieșit de 2 ori și a 3 a oara când am vrut sa-l adaug înapoi nu m-a mai lăsat. Întrebarea mea este îl mai pot adaugă înapoi, încerc asta de azi dimineață și îmi tot apare "Nu ați putut adăuga pe... deoarece a ieșit recent din grup. Încercați mai târziu". Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Anonima163333 a răspuns:

Il poti adauga la loc mai tarziu.Si mie mi s-a intamplat sa nu mai pot adauga oameni intr-un grup.winking

Succes!