| Mire67587M a întrebat:

Buna seara! Am o nelămurire și sper să-mi poată răspunde cineva.
Am blocat pe cineva pe WhatsApp, dar acum apare că recent am deblocat și reblocat acel contact, lucru pe care nu l-am făcut. A mai pătit cineva așa? Poate fi o eroare?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Poate a facut-o sotia/sotul?

| AlexBrave90 a răspuns:

Nu exista asemenea erori la watsupp fiind una din cele mai criptate și securizate aplicații. Sigur ți-a umblat careva la telefon ori și ai făcut tu fără sa îți dau seama sau fără sa îți amintești.